Warning: Use of undefined constant ‘WP_ALLOW_REPAIR’ - assumed '‘WP_ALLOW_REPAIR’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/banoyeirr/domains/banoyeirani.com/public_html/wp-config.php on line 108
روش‌های پرداخت | بانوی ایرانی

روش‌های پرداخت

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی بانکهای طرف قرارداد

تمامی مشتریان بانوی ایرانی می‌توانند در زمان ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانکهای طرف قرارداد با فروشگاه اینترنتی بانوی ایرانی و همچنین با استفاده از پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در فیلد پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به عنوان ثبت قطعی سفارش منظور میگردد و در این نوع پرداخت احتیاجی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به شکل اتوماتیک به مرحله بعد رفته ودر جریان ارسال قرار می گردد.

-دقت فرمایید سفارشاتی که به صورت پیش پرداخت ثبت میگردند تنها به دارنده کارت شناسایی مطابق مشخصات سفارش دهنده کالا تحویل میگردد.

– چگونگی پرداخت اینترنتی
کاربران بانوی ایرانی می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی در کشور وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

۲- پرداخت در محل تحویل (COD)  

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، بانوی ایرانی این امکان را نیز فراهم آورده است که هزینه کالای مورد سفارش را در زمان دریافت به مامور اداره پست یا پیک اختصاصی بانوی ایرانی به صورت نقدی پرداخت نمایند.

-در زمان سفارش کالا به صورت پرداخت در محل حتما مبلغ سفارش را (مبلغ نهایی درج شده در فاکتور) را به صورت نقدی نزد خود در محل تحویل سفارش داشته و به حامل سفارش پرداخت نمایید.

-سفارشاتی که به این ترتیب ثبت میگردد در محل ثبت سفارش (آدرس گیرنده) به شخصی که مبلغ کالا و خدمات را پرداخت نمایید تحویل میگردد و فرد مذکور از جانب بانوی ایرانی صاحب و سفارش دهنده تلقی می گردد.
لازم به ذکر است سفارشاتی که مبلغ آنها بیش از ۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال می باشد.و سفارشاتی که وزن آنها بیش از ۹٫۹۰۰ گرم باشد. شامل این روش پرداخت نمیگردد و مبلغ سفارش باید قبل از ارسال تسویه گردد.         توجه:این امکان روش شماره 2 در حال حاضر به علت مشکل فنی معلق است.

۳- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway بانوی ایرانی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی فروشگاه بانوی ایرانی سریع‌تر است و بانوی ایرانی پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره حساب بانوی ایرانی :

شماره کارت: 6461-9255-9973-6037 بانک ملی ایران به نام رعنا فخاری